Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

nauka pływania legnica, szukam

nauka pływania legnica, szukam

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś sposoby? Sam za dobrze nie pływam, zatem czekam na porady.

Klaudi

Posty: 2

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

esdoen1

Posty: 10

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, ale trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, dlatego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

Bialy_Wilk

Posty: 3

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

bezMama

Posty: 5

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zadowolony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. ogólnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, zatem polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o dużo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Acclaim

Posty: 17

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

090913123

Posty: 2

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, lecz sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić poprzez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

rolniki

Posty: 10

 
U nas moja żona umie pływać, ale ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bo to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
U nas moja żona umie pływać, lecz ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, albowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Miluśkooo2

Posty: 4